Přípojné kontejnery VRK k stacionárním lisům

Přípojný kontejner ke stacionárním lisům s automatickým nebo manuálním připojením. Kontejner je vybaven 2 polyamidovými kolečky pro snadnou manipulaci a natahovacím a hákem. Zavírání je řešeno masivními jednokřídlými vraty s ráčnovým mechanismem uzavírání.

Přípojné kontejnery VRK k stacionárním lisům

Přípojný kontejner ke stacionárním lisům s automatickým nebo manuálním připojením.

Kontejner je vybaven 2 polyamidovými kolečky pro snadnou manipulaci a natahovacím a hákem. Zavírání je řešeno masivními jednokřídlými vraty s ráčnovým mechanismem uzavírání.

Automatické připojování: Prostor spojení s lisem je řešený v případě automatického připojování posuvným uzávěrem, který je při odpojení kontejneru od lisu uzavřen, tak aby bylo zabráněno vypadávání nalisovaného odpadu.

Manuální připojování: V případě manuálního připojování k lisu je tento prostoro uzpůsoben ve variantě pro síť, kterou obsluha po odpojení natáhne nebo systémem tyčí, které usadí do místa taktéž obsluha při odpojování.

Kontejner se vyrábí ve dvou variantách s různým objeme. Varianta s pevnou střechou a pohyblivou střechou.

Pohyblivá střecha:

Ve variantě VPS je vybaven pohyblivou střechou pro uvolnění nalisovaného odpadu a jednoduché vysýpání. Při výsypu po otevření vrat, střecha uvolní materiál a odpad je vysypán z kontejneru jednoduše a rychle.  Varianta VPS je velice oblíbená, šetří čas při vysypávání kontejneru a náklady spojené s údržbou řetězové stěny, která v této variantě není.

Pevná střecha:

U varianty s pevnou střechou je kontejner osazen řetězovou stěnou a lanovým systémem, který při výsypu vytlačí materiál z kontejneru.

Standardně se vyrábí ve variantách s objemem 20 30 a 36 cbm.

Galerie