Manuální překládací stanice

Manuální překládací stanice nachází uplatnění všude tam, kde vzniká velké množství odpadu a je třeba jej efektivně využít. Úspora místa, času a velká afektivita je hlavní předností tohoto technologického řešení.

Překládací stanice MANUÁLNÍ

Překládací stanice využívá lisovací jednotku (VSP 70 MAXIM) a přípojné kontejnery. Kontejner je hákovým vozidlem připojen k lisovací jednotce a do kontejneru je lisován odpad. Po naplnění kontejneru je vozidlo odveze a může být připojený další kontejner.

Do překládací stanice lze vysypat jakoukoli nádobu z jakéhokoli vozidla. Vysoká násypka zabraňuje vysypání odpadu mimo násypku lisu a zabraňuje taktéž roznášení odpadu větrem po okolí překládací stanice.

Toto technologické řešení je ideální v místech, kde jsou nutné převozy materiálu na dlouhé vzdálenosti. Překládací stanice splňuje nejpřísnější normy bezpečnosti a kvality používaných materiálů.

Technické součásti překládací stanice

Stanice využívá nejsilnější lis VSP 70 MAXIM tento lis má obrovskou lisovací sílu a velkou rychlost pojezdu lisovací hlavy proto se hodí i k lisování rozměrných kusů odpadu (pohovky, palety a další netypické druhy odpadu).

Přídavné kontejnery lze využít jakékoli kontejnery z nabídky společnosti, ale pro maximální využití potenciálu a kapacit překládací stanice je nejvhodnější kontejner VRK 36 (objem 36 m3).

Velká násypka společně s rampou zabezpečují jednoduchou a časově velice efektivní práci. Překládací stanice může být umístěna pod úroveň terénu, vozidla mohou sypat z vyvýšené platformy, případně může být doplněna o masivní nájezdovou rampu, která díky velké nosnosti zvládne jakékoli vozidlo určené k sběru odpadu.

Galerie